Haile Karacengel

16.08.1991-27.01.1995

Hamza Albayrak

27.01.1995-08.01.1999

İbrahim Atila

18.01.1999-21.05.2001

İdris Naim Şahin

21.05.2001-13.09.2001

Süleyman Kızılaslan

13.09.2001-25.10.2004

Süleyman Karaman

25.10.2004-25.05.2010

İbrahim Kapaklıkaya

25.05.2010-27.07.2012

Celal Annak

27.07.2012-23.05.2016

Mustafa TAHMAZ

24.05.2016 – 12-11-2018